Dziś jest: 18.12.2018     Godzina:
 
 
przedszkole szkoła

Harmonogramy

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

Lp

 

 

UROCZYSTOŚĆ

 

DATA

 

ODPOWIEDZIALNI

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

03.09.2018

Dyrektor

wychowawcy

2

Ślubowanie klas I

12.10.2018

Anna Domagała

3

Dzień Nauczyciela

15.10.2019

SU

4

Święto Szkoły

22.10.2018

Bożena Chabrowska

5

Dzień Niepodległości

09.11.2018

Anna Trzaskowska

Anna Deczewska

Maria Szenfeld

6

Andrzejki

29.11.2018

Krystyna Knyszewska

7

Jasełka

21.12.2018

Małgorzata Kuk

Renata Błażejczyk

Elżbieta Rechnio

8

Kolędowanie

11.01.2019

Iwona Kwiatkowska

Joanna Nonas-Mucha

9

Rocznica Powstania Styczniowego

21.01.2019

Elżbieta Rechnio

Bożena Chabrowska

10

Bal Karnawałowy

14.02.2019

Wychowawcy klas

11

Dzień Żołnierzy Wyklętych

01.03.2019

Mateusz Błażejczyk Renata Błażejczyk

12

Jarmark Walbachowski

marzec

Iwona Kwiatkowska

13

Konstytucja 3 Maja

26.04.2019

Teresa Rzążewska

14

Piknik Rodzinny

25.05.2019

Bożena Cioch

Maria Szenfeld

15

Dzień Dziecka

03.06.2019

Bożena Cioch

Teresa Rzążewska

16

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 

Dyrektor

Wychowawcy

 

Zatwierdzono na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 29.08.2018r.

 

 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

22.10.2018 – DZIEŃ PATRONA

2.11.2018

15, 16, 17 KWIETNIA – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

29.04.2019

30.04.2019

2.05.2019



 

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI ROKU SZKOLNEGO 2018/2019   

 

 

p. 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA     
- PRZEDMIOT LUB FUNKCJA    

  DZIEŃ TYGODNIA  

     GODZINY     

1

GRAŻYNA  MARCZAK

DYREKTOR  SZKOŁY

NAUCZYCIEL  MUZYKI

poniedziałek-

piątek 

 8.00-16.00

2

ANNA DOMAGAŁA

Wychowawca kl. I

środa

10.45-11.30

3

KRYSTYNA  KNYSZEWSKA

Wychowawca kl. II

SPOŁECZNY Z-CA DYREKTORA

wtorek

14.30-15.15

4

BOŻENA  CIOCH

 Wychowawca kl. III

wtorek

12.50-13.35

5

IWONA KWIATKOWSKA

Wychowawca kl. IV

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO w klasie IV, VI, VII

piątek

10.45-11.30

6

MAŁGORZATA  KUK

Wychowawca kl. V

NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO  IV-VIII

wtorek

7.30 -8.00

7

TERESA RĄŻEWSKA

Wychowawca kl. V

NAUCZYCIEL MATEMATYKI i FIZYKI

wtorek

9.45-10.35

 8

  ANNA DECZEWSKA

Wychowawca kl.VII
NAUCZYCIEL HISTORII/Doradztwa zawodowego/Techniki/EDB

piątek 

13.45-14.30 

9

ELŻBIETA RECHNIO

Wychowawca kl. VIII

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO w klasie V i VIII

poniedziałek

11.50-12.35

 10

BOŻENA  CHABROWSKA

NAUCZYCIEL RELIGII
I PRZYRODY

czwartek

8.55-9.40

11

MATEUSZ BŁAŻEJCZYK

NAUCZYCIEL WF

piątek

10.00-11.00

 12

EWA GRZYBOWSWKA

NAUCZYCIEL JĘZYKA  NIEMIECKIEGO

piątek

14.30-15.15

13

JOANNA NONAS-MUCHA

PEDAGOG I PSYCHOLOG

środa

15.00-16.00

 14

BEATA KLIMEK

NAUCZYCIEL Języka angielskiego I-III

środa

9.00-9.30

15

EWA WOJTASIK

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

piątek

12.30-13.15

 16

RÓŻA IŁOWIECKA

NAUCZYCIEL INFORMATYKI

piątek

15.25-15.45

 17

EWA PATUŁA

NAUCZYCIEL BIOLOGII

wtorek

8.55-9.40

 

 

Planowane konkursy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwa

Kategoria

Terminarz

Odpowiedzialni

1.

„Moja mała Ojczyzna”
– konkurs historyczny

kl. VII

Październik

Anna Trzaskowska
Anna Deczewska

2.

„Mazowieckie lasy pamiętają o wolności”
– konkurs plastyczny

Etap szkolny
kl. IV-VI

19.10.2018

Bożena Chabrowska

3.

„Pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny”
– szkolny konkurs wiedzy

kl. V-VIII

22.10.2018

Bożena Chabrowska

4.

„Pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny” – szkolny konkurs plastyczny

kl. I-IV

5.

„Pielgrzymki Jana Pawła II do ojczyzny” – konkurs na plakat klasowy

kl. I-VIII

6.

Kuratoryjny konkurs
z j. angielskiego

kl. VII

07.11.2018

Małgorzata Kuk

7.

Gminny konkurs Piosenki Religijnej o nagrodę św. Cecylii

kl. I-VIII

Listopad

Bożena Chabrowska

wychowawcy klas I-III

8.

„Sto pytań na 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski”
– szkolny konkurs wiedzy

Etap szkolny

14.11.2018

Bożena Chabrowska

Etap diecezjalny

09.01.2019

Bożena Chabrowska

9.

Gminny konkurs
z j. angielskiego

kl. V-VI

Luty

Małgorzata Kuk

10.

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego

kl. VII-VIII

Luty
– Marzec

Ewa Grzybowska

11.

„Olimpus”  – Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o JP 2

kl. IV-VIII

Marzec

Bożena Chabrowska

12.

"Wydajemy własną Książkę" – konkurs literacki

kl. IV-VIII

Marzec

Anna Trzaskowska

13.

"Warszawska Syrenka”
– konkurs recytatorski

kl. I-VIII

Marzec
– Kwiecień

Iwona Kwiatkowska
Elżbieta Rechnio
wychowawcy klas I, II, III

14.

Konkurs matematyczny

kl. IV-VIII

Teresa Rzążewska

15.

„100 lat – moja mała Ojczyzna”
– konkurs plastyczny

I etap szkolny
kl. I-III, kl. IV-VI

16.03.2019

Bożena Chabrowska

II etap diecezjalny

06.05.2019

16.

„Mistrz ortografii”
– konkurs ortograficzny

kl. III

Maj

Bożena Ciech

17.

Konkurs ortograficzny

kl. IV-VIII

Kwiecień
– Maj

Iwona Kwiatkowska
Elżbieta Rechnio

18.

Konkurs matematyczny

kl. III

 

Bożena Ciech

19.

Gminne konkursy sportowe

 

wg harmonogramu

Mateusz Błażejczyk




























HARMONOGRAM RAD PEDAGOGICZNYCH I SPOTKAŃ Z RODZICAMI W PIERWSZYM SEMESTRZE ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

DATA

 

 

TEMAT SPOTKANIA

 

UWAGI

 

29.08.2018

 

 

RP organizacyjna

 

15.00

 

14.09.2018

 

 

RP organizacyjna

 

15.00

 

29.10.2018

 

 

RP + Zebranie z rodzicami

 

18.00

 

Listopad

 

 

RP Szkoleniowa

 

15.00

 

17.12.2018


 

RP Zagrożeniowa + Zebranie z rodzicami

 

18.00

 

14.01.2019

 

 

RP Klasyfikacyjna

 

15.00

 

21.01.2019

 

 

RP PodsumowującoZatwierdzająca

 

 

15.00

 

 

Zatwierdzono na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 29.08.2018r.

 

GODZINY PRACY:

 

 

LP.  PEŁNIONA FUNKCJA       DZIEŃ TYGODNIA         GODZINY    
       
2 PSYCHOLOG

poniedziałek 

wtorek

środa

piątek

9.15-16.00 

12.30-14.45

8.00-16.00

9.45-13.45

 3 REWALIDACJA

poniedziałek

piątek

9.50-10.50

10.45-11.45

4 BIBLIOTEKA

środa

czwartek

piątek

11.30-15.00

8.00-15.00

8.00-12.30

5 LOGOPEDA

poniedziałek

wtorek

czwartek

piątek

8.30 - 10.00

8.30 - 10.00

13.00 - 15.30

8.30 - 10.00

 

HARMONOGRAM WYCIECZEK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 klasy I - III

 

Termin

Miejsce

Uczestnicy

Odpowiedzialni

I  semestr

wrzesień

 

Gospodarstwo agroturystyczne

Klasy I - III

Krystyna Kryszewska

listopad

Muzeum  Historii Żydów

 

Klasy I - III

Bożena Cioch

grudzień

Wyjazd do kina

Klasy  I – III

Krystyna Kryszewska

II  semestr

luty

Wyjazd do teatru  

Klasy  I – III

Anna Domagała

kwiecień

Planetarium CNK

Klasy  I – III

Bożena Cioch

maj

Muzeum Narodowe

Klasy  I – III

Krystyna Kryszewska

maj/czerwiec

Wycieczka do Sandomierza

Klasy  I - III

Bożena Cioch


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM WYCIECZEK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 klasy IV - VIII

Termin

Miejsce

Uczestnicy

Odpowiedzialni

 

I semestr

 

12.09.2018

 

Kino  OAZA – Otwock

„Dywizjon  303”

Klasy VI - VIII

Teresa  Rzążewska

Elżbieta  Rechnio

03.10.2018

 

Muzeum  Powstania  Warszawskiego

„Powstańczy  dzień  powszedni”

Klasy V - VI

Teresa  Rzążewska

11.10.2018

Pielgrzymka  autokarowa  do  Częstochowy,

zjazd  szkół  im. Jana Pawła II

Klasy  IV - VIII

Bożena  Chabrowska

 

28.09.2018

 

Lekcja  doradztwa  zawodowego  w  piekarni

Klasa VII

Anna  Deczewska

 

listopad

Muzeum  Ziemii  Karczewskiej

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Anna  Trzaskowska

listopad

muzeum

Klasa IV

Iwona  Kwiatkowska

grudzień

Kino (Escape  room)

Klasy IV  -  VIII

Teresa  Rzążewska

Kuk Małgorzata

 

II  semestr

styczeń

Lekcja  muzealna

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Elżbieta  Rechnio

Luty / marzec

Wizyta  w  bibliotece

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Anna  Trzaskowska

Luty / marzec

Wycieczka  całodniowa

Klasy  IV  -  VIII

Małgorzata  Kuk

15,16,17  maj  2019

3-dniowa

Wrocław

Klasy  V  -  VIII

Anna  Deczewska

czerwiec

1 dniowa-  Czersk

Klasy VI - VIII

Anna  Deczewska