Dziś jest: 11.12.2019     Godzina:
 
 
przedszkole szkoła

Harmonogramy

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

Lp

 

 

UROCZYSTOŚĆ

 

DATA

 

ODPOWIEDZIALNI

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

02.09.2019

Dyrektor

P.Chabrowska

2

Dzień Nauczyciela

14.10.2019

M.Redek

3

Święto Szkoły

Ślubowanie uczniów kl. I 

22.10.2019

B.Cioch

B.Chabrowska

4

Wieczór Pieśni Patriotycznych 

12.11.2019

g. 18.00

K.Knyszewska

J.Nonas-Mucha

E.Rechnio

5

Andrzejki Szkolne

28.11.2019

M.Błażejczyk

R.Błażejczyk

6

Jasełka

20.12.2019

B.Cioch

A.Trzaskowska

7

Uroczystości gminne z okazji Rocznicy Powstania Styczniowego 

22.01.2020

B.Cioch

A.Kobza

8

Wspólne Kolędowanie

17.01.2012

B.Cioch

A.Kobza

9

Bal Karnawałowy 

06.02.2020

g. 17.00

Samorząd Uczniowski

Wychowawcy klas

10

Dzień Żołnierzy Wyklętych 

uroczysty Apel

02.03.2020

K.Cichocka

11

Rocznica Konstytucji 3-Maja

30.04.2020

M.Redek

12

100-rocznica urodzin Patrona szkoły

Msza Św.

18.05.2020

B.Chabrowska

13

Piknik Rodzinny

30.05.2020

B.Klimek

J.Kraszewska-Gołębiowska

A.Trzaskowska

M.Szenfeld

14

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

26.06.2020

A.Kobza

T.Rzążewska

 

     

 

Zatwierdzono na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 09.09.2019r.

 

 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2012

 

 

22.10.2019 – Święto szkoły

2,3 stycznia 2020

21, 22, 23 KWIECIEŃ 2020 – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

4 maj 2020

12 czerwca 2020



 

 

 

 

p. 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA     
- PRZEDMIOT LUB FUNKCJA    

1

GRAŻYNA  MARCZAK

DYREKTOR  SZKOŁY

NAUCZYCIEL  MUZYKI

2

BOŻENA CIOCH

Wychowawca kl. I

3

KRYSTYNA  KNYSZEWSKA

Wychowawca kl. III

4

BOŻENA BUZUK

 Wychowawca kl. II

5

KATARZYNA CICHOCKA

Wychowawca kl. VI

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO 

6

MONIKA DĘBSKA

NAUCZYCIEL JĘZ. ANGIELSKIEGO  

7

TERESA RĄŻEWSKA

Wychowawca kl. VII

NAUCZYCIEL MATEMATYKI i FIZYKI

 8

 ANNA DECZEWSKA

Wychowawca kl.VIII

9

ELŻBIETA RECHNIO

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO 

 10

BOŻENA  CHABROWSKA

NAUCZYCIEL RELIGII
I PRZYRODY

11

MATEUSZ BŁAŻEJCZYK

NAUCZYCIEL WF

 12

JOANNA ARCISZ

NAUCZYCIEL JĘZYKA  NIEMIECKIEGO

13

JOANNA NONAS-MUCHA

PEDAGOG I PSYCHOLOG

 14

BEATA KLIMEK

NAUCZYCIEL Języka angielskiego I-III

15

EWA WOJTASIK

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

 16

RÓŻA IŁOWIECKA

NAUCZYCIEL INFORMATYKI

 17

EWA PATUŁA

NAUCZYCIEL BIOLOGII

 

 

 

HARMONOGRAM RAD PEDAGOGICZNYCH I SPOTKAŃ Z RODZICAMI W DRUGIM SEMESTRZE ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

DATA

 

 

TEMAT SPOTKANIA

 

UWAGI

 

09.09.2019

 

Rada Pedagogiczna 15.30

Zebranie z Rodzicami 18.00

 

 


 

16.10.2019

 

 

RADA PEDAGOGICZNA SZKOLENIOWA


 

 

09.12.2019

 

 

RADA PEDAGOGICZNA ZAGROŻENIOWA 15.30

Zebranie z rodzicami 18.00

 

 

 

20.01.2020

 

 

RADA PEDAGOGICZNA KLASYFIKACYJNA 15.30

 

 

 

27.01.2020

 

RADA PEDAGOGICZNA ZATWIERDZAJĄCA 15.30

ZEBRANIE Z RODZICAMI

 

 

 

 

 

 

 

MARZEC 2020 RADA PEDAGOGICZNA SZKOLENIOWA  
06.04.2020 ZEBRANIE Z RODZICAMI 18.00  
11.05.2020

RADA PEDAGOGICZNA ZAGROŻENIOWA 15.30

ZEBRANIE Z RODZICAMI 

 
15.06.2020 RADA PEDAGOGICZNA KLASYFIKACYJNA 15.30  
22.06.2020 RADA PEDAGOGICZNA ZATWIERDZAJĄCA 15.30  

 


REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W DNIACH  2020R.


Zatwierdzono na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 09.09.2019r.

 

GODZINY PRACY:

 

 

LP.  PEŁNIONA FUNKCJA       DZIEŃ TYGODNIA         GODZINY    
       
1 PSYCHOLOG

poniedziałek 

środa

czwartek

9.15-16.00 

8.00-16.00

11.45-16.00

2 BIBLIOTEKA

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

9.40-13.35

9.40- 11.35

10.35-13.35

9.40-11.35

8.25-12.35

3 LOGOPEDA

środa

8.00-16.00

 

HARMONOGRAM WYCIECZEK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 klasy I - III

 

Termin

                   Miejsce 

                                                   Uczestnicy

wrzesień

 

 Pałac Bielińskich w Otwocku Wielkim

Klasy I - III

październik

Ogród Botaniczny w Powsinie 

 

Klasy I - III

listopad

Muzeum Wojska Polskiego

Klasy  I – III

grudzień

Kino

Klasy  I – III

marzec

Wyjazd do teatru 

Klasy  I – III

kwiecień 

Zwiedzanie z przewodnikiem stadionu narodowego 

Klasy  I – III

czerwiec

Wycieczka do Sandomierza

Klasy  I - III


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM WYCIECZEK W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 klasy IV - VIII

Termin

Miejsce

Uczestnicy

Odpowiedzialni

 

I semestr

 

12.09.2018

 

Kino  OAZA – Otwock

„Dywizjon  303”

Klasy VI - VIII

Teresa  Rzążewska

Elżbieta  Rechnio

03.10.2018

 

Muzeum  Powstania  Warszawskiego

„Powstańczy  dzień  powszedni”

Klasy V - VI

Teresa  Rzążewska

11.10.2018

Pielgrzymka  autokarowa  do  Częstochowy,

zjazd  szkół  im. Jana Pawła II

Klasy  IV - VIII

Bożena  Chabrowska

 

28.09.2018

 

Lekcja  doradztwa  zawodowego  w  piekarni

Klasa VII

Anna  Deczewska

 

listopad

Muzeum  Ziemii  Karczewskiej

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Anna  Trzaskowska

listopad

muzeum

Klasa IV

Iwona  Kwiatkowska

grudzień

Kino (Escape  room)

Klasy IV  -  VIII

Teresa  Rzążewska

Kuk Małgorzata

 

II  semestr

styczeń

Lekcja  muzealna

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Elżbieta  Rechnio

Luty / marzec

Wizyta  w  bibliotece

Klasy  VII - VIII

Anna  Deczewska

Anna  Trzaskowska

Luty / marzec

Wycieczka  całodniowa

Klasy  IV  -  VIII

Małgorzata  Kuk

15,16,17  maj  2019

3-dniowa

Wrocław

Klasy  V  -  VIII

Anna  Deczewska

czerwiec

1 dniowa-  Czersk

Klasy VI - VIII

Anna  Deczewska