GABINET PSYCHOLOGA I PEDAGOGA

Na terenie szkoły uczniowie objęci są specjalistyczną opieką psychologiczno-pedagogiczną. W skład zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej wchodzą pedagodzy i psycholog. Nasz gabinet znajduje się na I piętrze. Jest on otwarty dla wszystkich uczniów. Zapraszamy też do kontaktowania się z nami rodziców, uczniów oraz nauczycieli.

GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁAŃ SPECJALISTÓW
  • integracja zespołów klasowych,
  • organizowanie zajęć profilaktyczno-wychowawczych, w tym warsztatów z zakresu autoprezentacji, technik uczenia się, zarządzania czasem, technik radzenia sobie ze stresem,
  • działania interwencyjne, kryzysowe i mediacyjne wobec uczniów, rodziców i nauczycieli,
  • indywidualna praca z uczniami zdolnymi, z problemami edukacyjnymi czy wychowawczymi,
  • udzielanie wsparcia w wyborze przez uczniów kierunków kształcenia i zawodu,
  • organizowanie pomocy materialnej uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
GODZINY PRACY

Przemysław Chojnacki – psycholog

Poniedziałki 10:50 – 16:00

Wtorki 8:00 – 17:00