WYCIECZKA DO WROCŁAWIA 15-17.05.2019

Uczniowie kl. 5-8 wraz z nauczycielami Teresą Rzążewską, Renatą Błażejczyk, Anną Kobza-Deczewską spędzili 3 dni w pięknym mieście Wrocław nad rzeką Odrą. Zwiedziliśmy Hydropolis -Miasto Wody. Uczniowie wzięli udział w grze miejskiej, której celem było wykonanie zadań, współpraca w grupie, a także posługiwanie się mapą. Pieszo przemaszerowaliśmy przez całą starówkę. Obejrzeliśmy Panoramę Racławicką, ponad 100 metrowy obraz przedstawiający zwycięską bitwę pod dowództwem Tadeusza Kościuszki. Wjechaliśmy na 49 piętro (212m) najwyższego budynku w Polsce -Sky Tower. Skorzystaliśmy z komunikacji miejskiej podróżując tramwajami. Duże wrażenie na wszystkich zrobiło Afrykarium w ZOO i lekcja o życiu i zwyczajach różnych gatunków małp. Wycieczka miała charakter edukacyjny, a także integracyjny. 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki: