PIKNIK RODZINNY

W dniu 25 maja 2019r. odbył się na terenie naszej placówki Piknik Rodzinny. Pogoda dopisała, chociaż wszyscy byli pełni obaw czy tak się stanie. Również goście nas nie zawiedli, wiele osób postanowiło spędzić tę sobotę, bawiąc się z nami. A atrakcji było mnóstwo. Zacznijmy od tego, że na naszej imprezie można było się naprawdę porządnie najeść. Był grill, kawiarenka z pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy uczniów, sałatki owocowe, robione przez uczniów klas 4,5,6, wata, popcorn, gofry. Poza tym można było wspaniale spędzić czas z całą rodziną, oglądając występy maluszków z przedszkola i uczniów ze szkoły. Na najmniejszych gości czekały dmuchańce, wóz strażacki, dla starszych stoisko z książkami, bransoletkami, wiankami. Przy stoisku prac plastycznych tłum dzieci wykonywał urocze prezenciki dla mam z okazji ich święta.
Naszą imprezę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Karczewa – Pan Michał Rudzki oraz Naczelnik Wydziału – Pani Małgorzata Żywek. Pan Burmistrz wziął nawet udział w meczu siatkówki. Kto był przy tym, ten wie czy w wygranej drużynie.Ogrom atrakcji, obecność naszych uczniów i ich rodzin złożyły się na sukces zorganizowanej przez nas imprezy.

Pamiętamy również o naszych darczyńcach, którzy hojnie wsparli realizację naszych pomysłów. Jeszcze raz pragniemy im podziękować:

1.Firma Gamitex Bis 2 s.c – Otwock ul.Górna 16
2.Piekarnia Staropolska Ryszard Krawczyk – Otwock ul.Warsztatowa 9
3.Sztuka Mięsa – Jacek Piwowarczyk Karczew ul.Ignacego Krasickiego 2
4.Firma Handlowa „JB” Jerzy  Sekuła Otwock ul.Kołłątaja 1
5.Kiszeczka  sp z oo spółka komandytowa – Karczew ul.Żaboklickiego 2
6.Kwiaciarnia Ewa Janiak – Karczew ul.
7.SuperDrob S.A – Karczew ul. Armii Krajowej 80

Podczas Pikniku zorganizowana została loteria fantowa  na rzecz absolwentki  naszej szkoły Natalii Gomolińskiej  z przeznaczeniem na rehabilitację.Wszystkim niżej wymienionym sponsorom loterii fantowej serdecznie dziękujemy:

1.GS „SCh” Karczew – Prezes Pan Leszek Trzaskowski
2.Sklep AGD Karczew – Pan Przemysław Dąbrowski