Konkurs Piosenki Religijnej!

Dnia 22 listopada w dniu wspomnienia św. Cecylii odbył się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Karczewie XVII Konkurs Piosenki Religijnej o nagrodę św. Cecylii. W konkursie tym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły w dwóch kategoriach. W kat. III – soliści kl. IV-VI – szkołę reprezentował uczeń kl. V – Paweł Zawada, który piosenką „Europo” wyśpiewał I miejsce. Natomiast w kat. IV zespoły kl. IV-VI wystąpiły uczennice: Martyna Daniel i Zosia Pietranik z kl. V oraz Anastazja Floriańczyk, Zosia Floriańczyk i Julita Szeląg z kl. VI, które pięknie zaśpiewały a cappella piosenkę pt.:”Siła jest w jedności”. Piosenka ta przyniosła im również zwyciestwo w swojej kategorii. Do występów uczniów przygotowywały p. dyrektor, p Elżbieta Rechnio i p. katechetka. Jesteśmy z Was bardzo dumni!